KONST / Litografier / Färglitografi 5511112
nr 551 1112
Färglitografi
signerad Hultén, 69/300
Utrop:
100 kr
Såld:
900 kr
måndag 10 november 2008
kl 16:48:32
200 kr
150 kr
450 kr
500 kr
750 kr
850 kr